מידע לתורמים

מעטות ההזדמנויות שבהן ניתן לסייע לשיפור איכות חייהם של חולים כרוניים ולאנשים בגיל השלישי, ובמקביל – להשקיע בהכשרה מקיפה של הדור הבא במגוון מקצועות טיפוליים. זו השליחות שלנו, ויש לנו מודל שמייצר WIN WIN WIN עבור כולם.

יחידת חיבו"ק עוסקת בהנגשת מענים ושירותים בקהילה עבור חולים כרוניים והפגת בדידות למי שלאור מצבם הרפואי ממעטים לצאת מהבית. הפעילות נעשית באמצעות סטודנטים מלגאים ממגוון מקצועות טיפוליים – רפואה, סיעוד, עבודה סוציאלית, ריפוי בעיסוק, פיזיותרפיה, קלינאות תקשורת, ועוד.

המלגות שלנו מאפשרות לסטודנטים לפגוש באופן בלתי אמצעי את החולים הכרוניים, לחוש ולמפות את הצרכים הרגשיים והלוגיסטיים שלהם ולייצר עבורם באמצעות גורמי רפואה, רווחה וקהילה את המעטפת הנדרשת לשיפור איכות חייהם.

היד המחבקת שלנו מגיעה גם למקומות שנמצאים בפריפריה הגאוגרפית והחברתית של ישראל – אוכלוסיה של אנשים עם מחלות כרוניות גם בגיל השלישי בדרוג סוציו-אקונומי נמוך, המאופיינת כבעלת יכולות נמוכות למיצוי זכויות ולהתנהלות עצמית מיטבית.

התרומה שלכם יכולה לייצר שינוי גדול בחייהם של חולים כרוניים רבים, תוך הענקת ערך-מוסף נדיר לסטודנטים במקצועות טיפוליים שיהיו אנשי הרפואה והטיפול של המחר.

הקרן ע"ש רות ורובל היא עמותה רשומה בישראל שמספרה 580568822, והיא בעלת אישור זיכוי ממס לתרומות לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה. לעיון במידע על העמותה באתר גיידסטאר

מעוניינים לשמוע עוד על תרומה למיזם חיבו"ק?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן