שאלות ותשובות

הרשמה למלגת חיבוק אפשרית רק לסטודנטים למקצועות הבריאות והטיפול (רפואה, רפואת שיניים, סיעוד, פיזיותרפיה, קלינאות תקשורת, עבודה סוציאלית, ריפוי בעיסוק)

פתיחת הרשמה ההרשמה מתבצעת ע"י רישום בלינק ייעודי בקול קורא המתפרסם באתר שלנו ובדף הפייסבוק

הליך הרשמה יש להיכנס ללינק שנמצא בתחתית הקול קורא ולמלא את הטופס. להכניס פרטים אישיים ולענות על כל השאלות.

קבלה למלגה כארבעה ימים לאחר מילוי הטופס  תשלח תשובה במייל אישי להמשך התהליך (רק למתאימים)

הליך קליטה למלגה  יכלול מיונים מותאמים למיזם שיערכו על ידי הנהלת העמותה

הפעילות במלגה תחל לאחר חתימה על הסכם מול העמותה, מפגש הכשרה ראשוני ורישום לפלטפורמת הדיווח באפליקציה הייעודית .

רכז פעילות כל סטודנט מצוות לרכז/ת  שתפקידיהם ללוות באופן אישי וישיר במהלך כל תקופת המלגה. הם מהווים כתובת ומענה לכל השאלות וההתלבטויות שתעלנה במהלך המיזם .

פעילות שוטפת תקשורת עם המטופלים באמצעות מפגשים אישיים ו\או טלפונים.
המפגש הראשון יכלול היכרות ומילוי אינטייק אשר ממפה את צרכי המטופל, בוחן את דרכי התארגנותו והתנהלותו ומציע את השירותים המתאימים עבורו לקבלת פתרונות מיטביים… אל דאגה, אנחנו נדריך ונסביר כל שלב במפגשים שלנו 

דיווחים שוטפים קיימת חובת דיווח במהלך כל הפעילות של המלגה  הדיווח מתבצע באמצעות אפליקציה ייעודית מידי שבוע שכוללת  את תיאור ושעות הפעילות השבועית. הדיווחים עוזרים לנו להעניק מענה מהיר, לזהות משברים ולעקוב אחר דיווח השעות לצרכי תשלום המלגה 

הכשרות ולווי מקצועי נערכים במהלך כל המלגה בפרקי זמן מוגדרים ולפי צורך משתנה. רובם נערכים באופן מקוון ומותאמים לאופי הפעילות של תוכנית המלגה.

בכל בעיה או עניין מיוחד אנחנו כאן. לרשותך   עומדות כמה דרכים: באם העניין דחוף- לרכזת האישית או מנהלת התכנית, באם העניין סובל דיחוי- דרך הדיווח השבועי באפליקציה. בכל אחת מהדרכים יתקבל מענה ופתרון זמין ואכפתי.

מחוייבות למטופלים אנו שמים דגש רב על מחויבות הסטודנט למטופל במלגה בכל הקשור למערכת היחסים שנבנית ולתיאום הציפיות. 

איסור עיסוק במקצוע הסטודנט מגיע לתמוך ולסייע ואין לעסוק בשום אופן במקצוע הרפואי אותו הוא לומד במסגרת המלגה.

סכום ושעות המלגה משתנים  בהתאם לתוכנית המלגה הנפתחת, המידע יצוין  מראש ויפורסם בקול הקורא הייעודי. 

אזור פעילות מלגת חיבו"ק פועלת לרוב בפריסה ארצית ולעיתים באופן מקומי. נתון זה משתנה בהתאם לתוכניות שנפתחות. כל המידע יופיע בקול הקורא הייעודי.

פרונטאלי או טלפוני הפעילות משתנה בהתאם לתוכנית שנקבעה. יכולה להיות  פרונטאלית, טלפונית או  משולבת. דבר זה יצוין מראש ויפורסם בקול הקורא הייעודי.

ניהול זמן רוב המלגות עומדות על ממוצע פעילות של כשעתיים  עד שעתיים וחצי בשבוע אותן ניתן  לנהל באופן גמיש בתיאום ציפיות  מול המטופל כאשר קיימת חובה לעמידה בסך השעות שהוקצו לתוכנית. 

תהליך הכשרה וליווי הינו קריטי וחשוב להבנת הפעילות, קבלת כלים להתנהלות ולאוורור ריגשי. תוכניות הליווי וההכשרה נבנות באופן ייעודי וייחודי לכל מיזם וחלה בהן חובת נוכחות.

דילוג לתוכן