יחידת Social Tech

חולים במחלות כרוניות ובני משפחותיהם נזקקים ברמה היום יומית למידע מערכתי רפואי מדויק על מנת לנהל את המחלה הכרונית בצורה המיטבית.

לא כל אחד יודע לבקש את זכויותיו, את המגיע לו .. לא כל אחד יודע שיש משהו שהוא עוד לא יודע..

המידע הוא רב ועל מנת לצרוך אותו על החולה או על בני משפחתו להיות במרדף אין סופי לשוטט באתרי האינטרנט השונים ו\או ללקט מידע מאנשי רפואה שונים שאינם תמיד בקיאים בכל הנדרש. פעולות החיפוש ואי הוודאות מתישות וגורמות לבלבול קשה , למצב נפשי של חוסר אונים ולא פעם פוגעת ישירות במצב הבריאותי וברווחה של החולה.

מידע לוגיסטי ומערכתי, כמו גם יכולת ניהול הטיפול העצמי נותן כוח מניע ומציב את המטופל או את המלווה במרכז ובעל שליטה. ניהול המידע מול המערכת הרפואית לקבלת הצרכים הרפואיים והבירוקרטיים כפי שהמחלה מצריכה לצד יכולת קיום דיון עם הצוות המטפל מהווים חלק חשוב בקידום ושיפור תוצאי הבריאות

אנחנו בעמותה בעזרת מחקרי שטח הבנו את המצוקה ואת "פער היכולות" (Competence) שקיים בין המטופל למערכת, ראינו את ההשלכות על המטופל ומשפחתו ולכן הקמנו את מרכז הלמידה הדיגיטלי שנועד לגשר על הפער באמצעות מתן כלים ומיומנויות למטופל ומלוייו.
באמצעות מרכז הלמידה הדיגיטלי של העמותה שמאגד את המידע בצורה ידידותית וממוקדת באופן גורף לכלל המחלות הכרוניות , תהיה אפשרות לחולים ולבני משפחותיהם לדעת איך לקבל או לפעמים גם לבקש את המגיע להם.

המידע הממוקד במרכז הלמידה הוא הכרחי ועוזר באופן עקיף וישיר למצב הבריאותי של החולה. המידע כולל נושאים מגוונים ומועבר על ידי מגוון אנשי מקצוע בכירים בעולם הרפואה שמבינים כי לעיתים קיים בלבול וחוסר ידע בסיסי. גם להם ולמערכת הבריאות בכלל, יש את הרצון למקם את החולה במרכז ולתת לו אפשרות להיות ממוקד ובעל כח, זה עוזר להם לעזור לחולים לקדם את השיפור בתוצאי הבריאות.

כאן ניתנת לכם ההזדמנות לסייע לנו לעזור למטופל ומלויו. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף למהלך חדשני בישראל ולהיות שותפים בהקניית מידע למטופל ומלוויו.

מעוניינים לשמוע עוד על תרומה למרכז הלמידה הדיגיטלי ?
הקרן ע"ש רות ורובל היא עמותה רשומה בישראל שמספרה 580568822, והיא בעלת אישור זיכוי ממס לתרומות לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה.
לעיון במידע על העמותה באתר גיידסטאר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן